10 nejčtenějších článků roku 2017

Přichystali jsme pro vás výběr nejčtenějších článků, které jste na blogu DOMENA.cz nejvíc četli. Najdete v nich praktické rady k tématům, která nejčastěji řešíte. Od registrace domény přes její zabezpečení až po tvorbu obsahu pro váš web.

výběr nejčtenějších článků

  1. Jak propojit Gmail s emailem na vlastní doméně

Chtěli byste podpořit svůj brand s e-mailem na vlastní doméně? Jednou z možností je propojení Gmailu s e-mailem od vašeho poskytovatele webhostingu. Zvládnete to ve třech krocích.

  1. 6 trendů moderního webu

Když chcete vlastní webové stránky, nemusíte umět kódovat. Musíte ale vědět, jak má dnešní web vypadat a co má umět. Sestavili jsme pro vás stručného průvodce současnými trendy webdesignu.

  1. 20 nejlepších zdrojů fotek zdarma

Bez kvalitních fotografií se dnes neobejde žádná webová prezentace ani newsletter. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší zdroje a k tomu jeden úplně nový, který vám umožní si obrázky rovnou upravit.

  1. Jaké texty patří na web

Největším nepřítelem dobrého psaní je snaha říct všechno. U textů pro webovou prezentaci to platí trojnásob. Naučte se vybrat a vystihnout to, co vaše zákazníky opravdu zajímá. Koukněte na naše praktické tipy.

  1. Katalogy nejsou jenom v knihovnách

Jednou z možností, jak zviditelnit váš web a zvýšit návštěvnost stránek i prodejny, je registrace své firmy do katalogů. Máme pro vás seznam těch, kde má registrace smysl a ukážeme vám jak na to.

  1. Co vám doma neřekli o doménách

Internetová doména je malý poklad. Představuje základ webu a vašeho podnikání online. Proto je nutné vybírat ji s rozmyslem. Poradíme vám, jak si registrovat doménu a na co si při tom dát pozor.

  1. Sociální sítě – vyberte si tu pravou

Facebook, Twitter, nebo snad Instagram? Pomůžeme vám zorientovat se ve spleti sociálních sítí a vybrat si takovou, ze které vytěžíte nejvíc pro své podnikání.

  1. 4 tipy, jak využít webovou Vizitku

Koupili jste doménu a plánujete s ní velké věci? Nečekejte, až si na vás udělají čas designér s vývojářem. Vytvořte si webovou Vizitku už dnes. Ukážeme vám, co všechno umí.

  1. Jak používat ikony na webu (a kde je najít zdarma)

Ikony pomáhají rychleji pochopit sdělenou informaci a navíc nejsou závislé na jazyku. Nechte ikony pracovat i na vašem webu. Našli jsme pro vás skvělé galerie ikon zdarma.

  1. Nenechte si vzít svou doménu

Doména je majetek, jehož cena se může vyšplhat do statisíců. Jestli si své domény ceníte alespoň jako svého iPhonu, přečtěte si, jak postupovat, když vás někdo chce o ni připravit.

 

Foto: Pexels

copywriterka a designérka obsahu

Napište komentář:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

twenty − 1 =