10 top článků roku 2019

Přečtěte si, které z našich článků loni přitáhly nejvíc čtenářů. Portály pro freelancery, využití Instagramu pro podnikání, vychytávky v Gmailu, pluginy pro WordPress, zdroje zdarma a další…

10 článků, které vás nejvíc zajímaly na domena.cz

Portály pro freelancery. Ukažte, co umíte

Prošli jsme za vás nejlepší portály, kde můžete získat zakázky v různých oborech. Od grafiky přes účetnictví po malování pokojů. Na volné noze, Behance, SuperSoused a pět dalších.

Instagram. Jak ho využít pro podnikání

Využijte Instagram pro svůj byznys. Vyptali jsme se expertky Kateřiny Tygl na trendy, praktická doporučení a příklady zajímavých a populárních podnikatelských profilů.

20 nejlepších zdrojů fotek zdarma

Zjednodušili jsme vám práci, abyste měli snadné hledání fotografií. Jeden z nejoblíbenějších článků jsme pro vás aktualizovali a přidali dalších sedm portálů s fotografiemi.

Jak propojit Gmail s e-mailem na vlastní doméně

Tenhle praktický článek patří k vašim favoritům. Doplnili jsme ho o další tipy, jak efektivněji využívat Gmail. Načasování odeslání e-mailu, hromadné konverzace a další.

Jak používat ikony na webu

Smajlíky, symboly, piktogramy, ikony pro sociální sítě… Odteď je budete mít pěkně po ruce. Aktualizovali jsme pro vás článek s nejlepšími zdroji ikon zdarma.

13 nejšikovnějších pluginů pro WordPress

Pluginy rozšíří možnosti vašeho webu a ochrání jej před útoky. Obsah článku jsme kompletně aktualizovali, takže získáte přehled o nejnovějších a nejlepších rozšířeních.

Jak se prosadit v tom, co vás nejvíc baví

Expertka na rukodělné podnikání Bohdana Goliášová radí, jak si najít své zákazníky a rozjet byznys v onlinu.

Jak má vypadat e-mailová adresa profesionála

Čím dál víc menších podnikatelů investuje do e-mailu na vlastní doméně. Vysvětlíme vám, proč se to vyplatí a jakou adresu zvolit.

Trendy webového designu pro rok 2019

Nové směry vývoje webdesignu se ve výběru nejčtenějších článků objevují pravidelně. Výjimkou nebyl ani loňský článek. Na letošní leden chystáme přehled trendů pro rok 2020.

Usnadněte si podnikání: nástroje zdarma

K tomu, aby vám podnikání šlapalo, musíte být superefektivní. Aktualizovali jsme pro vás přehled nástrojů, které vám zjednoduší administrativu a usnadní sebeřízení.

 

Foto: Samuel Clara, Unsplash

copywriterka a designérka obsahu

Napište komentář:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

five × four =