7 způsobů, jak využít webovou Vizitku

Chcete profi web zdarma a rychle? Vytvořte si vlastní web už dnes. Máme pro vás sedm ukázek, jak může vypadat profi webová Vizitka, kterou si naklikáte za 15 minut.

webová Vizitka - rychlé a elegantní řešení

Webová Vizitka nabízí rychlé řešení všem, kdo potřebují web s profesionálním designem. Ať prodáváte med, provozujete klempířství nebo vytváříte webové stránky pro klienty, Vizitka se vám bude hodit. Nejen proto, že je zdarma. Je také ohromně šikovná. Podívejte se, co všechno umí.

Ukázat vaši práci

webová Vizitka pro freelancery

Jestli působíte v kreativní profesi, můžete svou práci prezentovat na Behance, Dribbble nebo jiném portálu pro freelancery a snadno na ni odkázat z Vizitky na vaší doméně.

Propagovat vaši značku

Webová Vizitka nabízí originální vstupní bod do vaší prezentace na Fleru, Pinterestu, Etsy, nebo jiné tvůrčí platformě. Než si pořídíte vlastní vícestránkový web, můžete svou značku propagovat na své doméně.

Prodat vaše zboží

Ověřte si možnosti prodeje vašeho zboží online prostřednictvím vaší vlastní domény. E-shop si můžete pořídit hotový na zkoušku a přivádět na něj lidi z vaší webové Vizitky.

Pozvat hosty na svou událost

webová Vizitka pro kapelu

Nikdy nevíte, kam to vaše kapela dotáhne. Pořiďte si proto vlastní doménu včas. Na Facebookovou událost elegantně odkážete z vlastní domény. Až vám Vizitka přestane stačit, nový web si postavíte na doméně, která už bude zaindexovaná a lépe dohledatelná.

Přivést k vám klienty

webová Vizitka pro řemeslníky

Díky webové Vizitce lidé snadno najdou váš kontakt a objednají si vás. Máte-li provozovnu, přidejte adresu a mapu, aby k vám zákazníci snadno trefili.

Poděkovat přátelům a rodině

Hosté vaší svatby nebo oslavy rodinného jubilea si rádi připomenou slavnostní okamžiky strávené s vámi. Odkaz na fotografie můžete snadno vložit do webové Vizitky prostřednictvím akčního tlačítka.

Vytvořit dočasný web

Vizitka je ideální variantou v situaci, kdy chystáte nový web a nechcete, aby uživatelé našli jen prázdnou stránku. Můžete zde nabídnout základní informace, umožnit zájemcům kontakt a nalákat je na připravované webové stránky.

 

Vizitka má bezpočet využití a navíc si ji naklikáte úplně snadno. Postup je jednoduchý a názorně popsaný ve speciálním článku. Bude vás to bavit. Přesvědčte se sami.

Projektová manažerka