8 článků, které vás nasměrují ke skvělému webu

Pro začátečníky je vlastní web velká věc. Kde začít a na co pamatovat, aby výsledek odpovídal vynaloženému času a penězům? Výběr z našich článků vám pomůže zorientovat se hned na startu.

vlastní web chce dobrou přípravu - náš článek vás nasměruje

Trendy webového designu 2020

Na vzhledu záleží. Ale jak si vybrat ten pravý? Minimalistický, pestře ilustrovaný, s fotografií, nebo bez? Představujeme vám hlavní trendy současného webdesignu, díky kterým budete v obraze cobydup.

WordPress. Nejlepší šablony pro freelancery

Googlit určitě umíte, ale když se na vás vyvalí desítky různých šablon, je těžké rozhodnout se. Prozkoumali jsme nabídku za vás, otestovali spoustu šablon a vybrali ty nejatraktivnější. Zároveň se dozvíte, jak je která šablona náročná na zvládnutí.

13 nejšikovnějších pluginů pro WordPress

Pluginů, které můžete ve WordPressu využít, existuje nepřeberně. Pomůžeme vám vybrat si jen takové, které opravdu potřebujete pro vlastní web. Lepší bezpečnost, SEO, měření návštěvnosti, formuláře a další vychytávky.

Co je to webhosting a jak si ho vybrat

Doména je základ webu, ale bez hostingu vám stránky nepoběží. Zasvětíme vás do základů, vysvětlíme základní pojmy a také kritéria, podle kterým si snadněji vyberete.

Copywriting pro web: jak přesvědčit textem

Ukážeme vám, jak říct návštěvníkům vašich stránek to podstatné a nezahltit je informacemi. Nabídneme příklady, které vám ukážou jak napsat texty, které zapůsobí profesionálně a zároveň poutavě.

Skoncujte s nudnými popisy zboží

Sestavili jsme devět praktických tipů, které vám pomůžou podívat se na vaše zboží z pohledu zákazníků. Máme pro vás i doporučení, jak popisy formulovat pro lepší dohledatelnost na internetu.

Jak sestavit stránku s kontakty

Stránka s kontakty by neměla být Popelka vašeho webu. Na ní záleží, jestli k vám lidé trefí a stanou se vašimi zákazníky. Naše doporučení vám usnadní sestavení efektivní kontaktní stránky.

Jak napsat stránku O nás

Ne všichni o sobě rádi mluvíme. Když tvoříte vlastní web, měli byste vědět, že právě zajímavosti a fakta o nás lidi nejvíc zajímají. Také díky osobité stránce O nás s vámi mohou návštěvníci webu navázat vztah.

 

Foto: rawpixel on Unsplash

copywriterka a designérka obsahu

Napište komentář:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

5 − one =