Nejčtenější články roku 2018

nejoblíbenější čtení na blogu DOMENA.cz

Čísla ukazují, že vás zajímá především SEO, marketing, UX, tvorba webu a praktické rady k WordPressu. Vybrali jsme devět článků, které jste si četli nejvíc a nejdéle.

10 nejšikovnějších pluginů pro WordPress

Vybrali a vyzkoušeli jsme za vás rozšíření, které vám pomůžou k lepšímu SEO, zabezpečení, vytvoříte si s jejich pomocí formuláře, fotogalerii nebo dvojjazyčný web.

Snadné úpravy fotek a názorné tutoriály

S námi se naučíte upravit si obrázky pro webové stránky, do newsletteru nebo na sociální sítě. Výřez, úprava kontrastu, jednoduché retuše, koláž, práce s vrstvami a další triky.

Co je to SEO aneb Jak přivést lidi na web

SEO specialista vám vysvětlí, jak funguje SEO, a poradí, jak si můžete vyladit stránky sami. Dozvíte se, co je to analýza klíčových slov, meta popis, jak optimalizovat obrázky a další užitečné věci.

Trendy webového designu 2018

Pomůžeme vám zorientovat se v aktuálních možnostech, které se vám nabízejí při tvorbě webových stránek. Snáz si potom vyberete, jestli chcete web ilustrovaný, nebo minimalistický.

Nástroje pro tvorbu značky

I když začínáte a nemáte peněz nazbyt, můžete se prezentovat na úrovni. Stačí, když se budete držet zásady “jednoduchost především”. Nástroje, ve kterých si sami vyrobíte logo, podpis v mailu nebo ilustraci, vám poradíme my.

WordPress. 7 nejlepších šablon pro freelancery

Najít tu pravou v přehršli šablon je náročný úkol i pro profíka. Ne vždycky je z ukázek šablon zřejmé, co umějí a jaké skýtají možnosti. Abychom vám ulehčili práci, vyzkoušeli jsme sedm různých šablon za vás.

Marketing šetří práci

Ani marketing nemusí být nutné zlo nebo černá díra na peníze. Musíte ale vědět, jak na to chytře. Vyptali jsme se zkušené odbornice, jak se dělá marketing bez reklamy a co jí nejlépe funguje.

Jak psát texty, které upoutají, ale neobtěžují

Jak psát, aby to lidi četli – a návštěva vašeho webu jim přinesla příjemný zážitek? Nepište nic, co byste nevypustili z pusy. Představte si, že máte zákazníka před sebou, radí světoznámá expertka na copywriting.

Jak si udržet zákazníky aneb Co je to UX

Od pocitů návštěvníků vašeho webu se odvíjí váš obchodní úspěch. Na dobře uživatelsky vyladěné stránky se vám lidé budou vracet a rádi. Odborník na UX z našeho týmu vysvětluje, jak se vytvářejí přívětivé stránky a aplikace.

 

Foto: Raj Eiamworakul on Unsplash

copywriterka a designérka obsahu

Napište komentář:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

1 + 11 =