Průvodce profesionálním e-mailingem

E-mail na doméně je základ. Jestli ho ještě nemáte, přečtěte si, o co tím vaše podnikání přichází. Poradíme vám, jak si propojíte Gmail se svou doménou. A jak psát e-maily, které nepoletí rovnou do koše.

Ukážeme vám, jak si založit e-mail na vlastní doméně a propojit jej s Gmailem

Spojte výhody Gmailu s vaší doménou

Je to jednoduché. Stačí si přesměrovat příchozí poštu z e-mailu na vaší doméně do vaší Gmail schránky. Zůstane vám webmailové rozhraní, na, které jste zvyklí, a zároveň budete komunikovat z profi adresy. V článku Jak propojit Gmail a e-mail na vlastní doméně vám názorně ukážeme postup přesměrování e-mailů krok za krokem.

nastavení Gmail na vlastní doméně

Celý postup propojení Gmailu si projdeme krok za krokem.

E-mail na dobré adrese hovoří za vás

Zpráva z důvěryhodné adresy má výrazně větší šanci na otevření a přečtení. Zároveň úplně zadarmo propagujete jméno vaší firmy. Neomezuje vás výběr volných e-mailových adres a spolupracovníkům snadno pořídíte vlastní schránky pod vaší značkou. Zkrátka a dobře, Opravdový profesionál má e-mail na vlastní doméně.

 

TIP: Nekazte si pověst adresou romeo53@emailzdarma.cz. Na e-mail ze seznamky klienta nesbalíte. Poradíme vám, Jak má vypadat e-mailová adresa profesionála.

Jak při psaní zprávy myslet na adresáta

Sestavili jsme tipy, které vám pomůžou zaujmout. Začíná to předmětem. Pokud ho “odfláknete”, veškeré úsilí, které jste e-mailu věnovali, je marné. Přečtěte si tipy, jak oslovit a udržet pozornost čtenáře až k závěrečnému pozdravu, v našem článku Jak napsat e-mail, který si každý rád přečte.

Jak založit e-mail na doméně

Možnosti freemailu se zužují s ubývajícími pěknými adresami. Přitom založení schránky na vlastní doméně je snadné. Ukážeme vám, jak na to, vysvětlíme základní pojmy a úkony. S originálním e-mailem budete moct Využít svou doménu naplno a posílat e-maily se svou značkou.

TIP: Zrušte svůj mládežnický e-mail evca17@emailzdarma.cz. Mailujte z vlastní domény. Jako eva@reinerova.cz.

copywriterka a designérka obsahu

Napište komentář:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

four × 2 =