Rozvíjejte svůj byznys – víme jak a kde

Vyhledali jsme pro vás kurzy pro podnikatele, díky kterým posunete svůj byznys na vyšší level. Vylepšete svůj marketing, web, prezentaci na sociálních sítích nebo pracovní produktivitu.

kurzy pro podnikatele vám pomůžou k lepším zakázkám

Podnikání na volné noze

Čím dál víc freelancerů si pochvaluje posun k profesionalitě, který zaznamenali díky školení Roberta Vlacha Podnikání na volné noze.

Jestli nemáte rádi přednášky a úmorné prezentace, vyzkoušejte celodenní konzultaci Lesa pán, která probíhá během procházky s ostříleným volnonožcem Pavlem Ovesným.

Marketing, cenotvorba

Konzultantka Magdalena Čevelová vás naučí nastavit si správně ceny i marketing, aby vás podnikání opravdu uživilo. Na marketing bez reklamy a další triky jsme se jí zeptali v našem rozhovoru.

Osobní značka

Jak na to, aby z vašeho webu, komunikace i odvedené práce vyzařoval váš rukopis? Pomůže vám kurz Budování osobní značky. Za kvalitu ručí zkušené lektorky z EKS.

Sociální sítě, obsah

Kdo není na sítích jako by nebyl. Eliška Vyhnánková vám ukáže jak na to, aby vám Facebook, LinkedIn, Instagram nebo Twitter přinášel byznys.

Tvorba webu / blogu

Váháte, jestli zvládnete proniknout do tajů tvorby webu? Zkuste kurz Tvořím web. Když přijdete webdesignu na chuť, Czechitas vás naučí i php a spoustu dalšího.

Copywriting

Osvědčené copy triky se můžete naučit v pohodlí domova. Vyzkoušejte online kurz Napište super web zkušené textařky Michaely Mužíkové.

Tvůrčí psaní

Rozšířit si slovní zásobu a rozhýbat kreativní buňky můžete na oblíbených kurzech tvůrčího psaní, které vede René Nekuda.

Fotografování

Správně prezentovat své produkty, kulinářské výtvory a spoustu dalšího se naučíte na workshopech, které pořádá fotoŠkoda, ateliér a prodejna fotopotřeb.

Grafika

Do základů grafiky vás uvede Linda Martišková na webináři Základy grafiky pro negrafiky, který probíhá individuálně a po Skypu.

Tvorba videa

Video obsah je čím dál oblíbenější, ale natočit ho profesionálně není jen tak. Odkoukejte profi triky na kurzu Jak natočit a publikovat video od videozpravodaje přímo z ČTK.

Design

S designérským řemeslem vás seznámí e-mailový kurz Hack Design. Je sice v angličtině, ale zase úplně zdarma. Každý týden vám přijde lekce s materiály k jednomu tématu (typografie, webdesign, UX design, prototypování, uživatelské testování…).

Design thinking, UX

Vylaďte své služby podle potřeb zákazníků. Tereza Kosnarová Venerová vám na workshopu Navrhujte lepší služby ukáže, jak na to. Naučíte se tvořit persony, mapovat zákaznickou zkušenost, připravit si přesvědčivou nabídku (value proposition).

E-komerce

Vyladit váš web nebo e-shop, aby vám skutečně vydělával, vás naučí osvědčené kurzy pro podnikatele, které pořádá Asociace pro elektronickou komerci. Vyberete si v kalendáři kurzů.

SEO

Zjistěte, jak funguje optimalizace pro vyhledávání a v čem může pomoct vašemu podnikání. Školení Chytré SEO, které vede Pavel Ungr, je určené zejména freelancerům a copywriterům.

PPC reklama

Vyhlášenou expertkou na “PPCčka” je Petra Větrovská. Kromě školení PPC reklamy v Google Adwords a Skliku najdete na jejím webu i spoustu užitečných článků.

Online marketing

S PPC reklamou a SEO se můžete seznámit prostřednictvím série webinářů Taste Collabim. Jsou zdarma a budete se učit od odborníků na slovo vzatých.

GDPR, práva zákazníků

Advokátka Petra Dolejšová vás seznámí s předpisy týkajícími se ochrany osobních údajů, e-shopaři ocení její školení o prodeji na internetu a reklamacích v e-shopu.

Gsuite /dříve Google Apps)

Využívat funkce aplikací Google na maximum se naučíte na kurzu Google Aplikace – Co Proč Jak? u Radka Pohnána, certifikovaného experta na Gsuite.

Excel

Pracovat s tabulkovým editorem, aby vás opravdu poslouchal, vás naučí Jiří Benedikt. na kurzu Excel. Ovládnete umění kontingenčních tabulek, připravíte se na MS Excel u pohovoru.

Evernote

Udělejte si pořádek v článcích a poznatcích z internetu. Pomůže vám aplikace Evernote a Daniel Gamrot, který vás s ní naučí pracovat na kurzu Evernote – vaše cesta k organizaci informací.

Trello

Přehled v záplavě úkolů a povinností získáte s aplikací Trello. Kurz Ovládni Trello je individuální a velmi chválený. Hodí se i k organizaci povinností v osobním životě.

Produktivita

Jak na to, aby vám čas neubíhal mezi prsty a viděli jste za sebou hotovou práci? Naučte se to na kurzu Produktivita ve třech krocích Marka Sýkory, autora knihy Lepší paměť.

Prezentační dovednosti

Ukažte se v nejlepším světle. Triky, jak se zbavit trémy a zaujmout publikum hned první větou, vás naučí Petr Jasinský. Jeho kurzy prezentačních dovedností jsou veskrze praktické a akční.

 

Foto: Visual Hunt

copywriterka a designérka obsahu

Napište komentář:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

18 + 16 =