WordPress. Návody, tipy, pluginy

WordPress nabízí dost snadnou cestu k webu, který si můžete sami spravovat. Když víte, jak na to! Z našich článků o WordPressu se to naučíte. Najdete tu návody, ověřené nástroje a další tipy.

WordPress - snadná cesta k webu

Web na WordPressu krok za krokem

Všechno, na co musíte myslet, když chcete stránky v redakčním systému WordPress – v jednom článku. Od domény přes webhosting, výběr a instalaci šablony, přípravu fotografií, tipy na užitečné pluginy, po zabezpečení a analytické nástroje.

Nejlepší šablony pro freelancery

Aktualizovaný článek, ve kterém najdete 7 vyzkoušených šablon pro WordPress, včetně tipů, pro jaké profese se která šablona hodí, jak náročná je na používání, jaké jsou její výhody a možné nástrahy.

13 nejšikovnějších pluginů pro WordPress

Pluginy přidají vašim stránkám spoustu užitečných funkcí, díky kterým získáte například lepší návštěvnost webu, víc předplatitelů newsletteru nebo “sleďů” na sociálních sítích. Všechny jsme za vás vyzkoušeli a popsali ve speciálním článku.

Tip: Až si budete vybírat webhosting pro své nové stránky, doporučujeme vám hosting, kde máte nainstalovaný WordPress na jedno kliknutí.

Jak zabezpečit web na WordPressu

Pro úspěšné fungování webu – zvlášť jestli ho využíváte pro podnikání – je klíčové spolehlivé a bezpečné fungování. Postupy a nástroje, které váš web ochrání proti útokům jsme pro vás podrobně popsali a vysvětlili.

SEO pro WordPress

Optimalizace stránek pro vyhledávače je menší věda, ale speciální plugin pro WordPress zvaný Yoast vám to usnadní. Z podrobného návodového článku se naučíte tvořit správné metapopisy, nadpisy, používat klíčová slov a spoustu dalšího.

Recenze Divi editoru pro WordPress

Divi dokáže divy. Ale musíte to s ní umět. V podrobné recenzi se věnujeme výhodám i úskalím tvorby webových stránek v Divi, abyste se mohli správně rozhodnout, jestli chcete jít touto cestou, nebo ne.

Stavíme e-shop na WordPressu

V návodném článku si krok za krokem projdete procesem tvorby e-shopu na WordPressu a nastavením pluginu WooCommerce. Máme pro vás tipy na hezké e-shopové šablony a další užitečné pluginy.

Srovnání e-shopových pluginů pro WordPress

Srovnali jsme nejznámější pluginy pro e-shop na WordPressu. V jednom článku najdete hlavní výhody a nevýhody WooCommerce, BigCommerce, MemberPress a Easy Digital Downloads.

 

Foto: form na PxHere

 

 

copywriterka a designérka obsahu

Napište komentář:

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

eight − 8 =